sábado, 8 de marzo de 2014

El nuevo radar ucraniano anti-stealth de Iskra puede estar disponible en 2015

Ucrania

Según anuncia en su página web Ukroboronprom, el nuevo radar anti-stealth MR-1 de 'Iskra' puede estar disponible en 2015, si la financiación es la adecuada...
... su cobertura...НОВІТНЯ РЛС МР-1 ПРОТИ «STEALTH» МОЖЕ ВИЙТИ НА ДЕРЖВИПРОБУВАННЯ ВЖЕ У 2015 РОЦІ
За умови достатнього фінансування РЛС МР-1 виробництва КП «НВК «Іскра» може вийти на держвипробування вже в 2015 році. Про це повідомив директор підприємства Ігор Пресняк.
За його словами, РЛС МР-1 розробляється і виготовляється за власні кошти КП «НВК «Іскра». Особливістю станції є те, що вона дозволяє виявляти повітряні цілі, які виконані за технологією «stealth».
«МР-1 має ряд істотних переваг перед зарубіжними РЛС метрового діапазону. Зокрема МР-1 має малий час розгортання (5 хв.), на відміну від 30 хв. у РЛС «НЕБО-СВУ». Вся апаратура нашої станції розміщена на одному автомобілі КРАЗ на відміну від трьох транспортних одиниць у РЛС 55Ж5. РЛС МР-1 дозволяє оцінити висоту цілі. РЛС «ВОСТОК-Е» такої можливості немає», - зазначив І.Пресняк.
Апаратура РЛС МР-1 виконана на сучасній цифровій базі, що дозволяє їй ефективно інтегруватися у військову і цивільну системи контролю повітряного простору.
 «В даний час ми обмежені в можливості вкладати власні кошти в закупівлю комплектуючих і виготовлення станції. Це пов'язано зі значним скороченням ДОЗ і необхідністю модернізації радіолокаційної техніки, що випускається нашим підприємством, для збереження експортного потенціалу. Значно прискорити терміни виготовлення РЛС МР-1 може повне або часткове фінансування робіт, що залишилися, держструктурами» - підкреслив директор підприємства.


No hay comentarios:

Publicar un comentario